ifPortal.net - інформаційна агенція
Інформаційно - консультаційний центр ПАТ «Прикарпаттяобленерго»
Фотоальбом
Різдво в Івано-Франківську(2012 р.)
Різдво в Івано-Франківську(2012 р.)


Загрузка...

Фільми

Загрузка...


На Прикарпатті аналізуватимуть стан надання кардіологічної допомоги

22.04.2015
10:20
Всі новини
У рамках Всеукраїнського проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» до Івано-Франківщини завітав головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих» доктор медичних наук Костянтин Руденко та команда фахівців Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. Амосова та Інституту педіатрії акушерства і гінекології.

Перебуваючи в області, делегація  презентуватиме Всеукраїнський  проект, ознайомиться зі станом надання кардіологічної та кардіохірургічної допомоги  у медичних закладах регіону, а також  читатиме лекції  для  студентів медичних закладів та проведе первинні медичні  огляди  дітей і дорослих.

Спілкуючись із заступником голови облдержадміністрації  Ігорем Пасічняком та директором департаменту охорони здоров`я ОДА Романом Мельником, Костянтин Руденко зазначив, що відсутність єдиної державної програми, яка би сприяла вирішенню проблемних питань  у кардіохірургії, спричинила   різке зростання смертності від захворювань серцево-судинної системи, яке спостерігається протягом останніх шести років. Така тенденція, за словами спеціаліста МОЗ України, стала передумовою до започаткування і розробки Всеукраїнського проекту  «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф».

Зі свого боку Ігор Пасічняк запевнив, що обласною державною адміністрацією здійснюються комплексний підхід  у вирішенні даної проблеми, а саме надання висококваліфікованої та доступної медичної допомоги в сфері кардіохірургії та кардіології.

Під час зустрічі Костянтин Руденко висловив сподівання на створення в Івано-Франківську електрофізіологічного центру, адже  в області успішно реалізується  програма  лікування гострого інфаркту, яка існує лише у кількох регіонах країни. Окрім того, зважаючи на результати  роботи кваліфікованих фахівців в кардіохірургії, доречним для Прикарпаття було би і функціонування відкритої хірургії на серці, адже більше вісімдесяти відсотків смертей в області спричинені серцево-судинними захворюваннями. Версія для друку

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:
Всі поля є обовязковими до заповнення
Ваше ім'я:
Контакт (в коментарях не відображається)
Повідомлення (максимальна довжина 1000 знаків.):
Введіть цифри з картинки ліворуч:


1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Травень '22

Погода в інших містах
Готівкові курси валют
USD
EUR
куп.
7,93
10,97
прод.
7,97
11,14
Станом на 14.10.2010
Чи залишаєте Ви текти воду, коли миєте руки, чистите зуби або голитесь?
Так
Ні
Про необхідність економії води не думаю

Новини RedTram

Завантаження ...

Завантаження