20 Березня 2020    джерело:     розділ: Всі новини
В Івано-Франківську ввели більш жорсткий карантин: мер просить в Уряду надзвичайний стан

Сьогодні, 20 березня в Івано-Франківську відбулося засідання міської комісії ТЕБ НС.

Під час засідання міський голова Руслан Марцінків запропонував ввести більш жорсткий карантин, оскільки в місті є випадок смерті від коронавірусу, інформує Бліц-Інфо.

"Ми повинні прийняти більш радикальні заходи. Тенденція дуже погана. Сьогодні ще 15 людей перебувають в обласній інфекційній лікарні з підозрою. Дай Боже, щоб не підтвердилася. Тому ми повинні вжити більш жорсткі заходи. Вчора бачив дуже багато людей на вулиці. Оскільки ми маємо дуже велику загрозу, я звернуся до уряду і президента розглянути можливість ввести надзвичайну ситуацію, як це зробили сусідні країни", - наголосив мер.

Також Руслан Марцінків доручив звернутися до Антимонопольного комітету через значне зростання цін в магазинах і аптеках.

Тож після обговорення комісія прийняла рішення:

- Керівникам ринків забезпечити окремий вхід і вихід з ринків та кількість відвідувачів до 10 осіб.

- Суб’єктам господарської діяльності, які зараз ведуть діяльність (продуктові магазини, аптеки, заправки) забезпечити одночасне перебування у приміщенні не більше 10 осіб і на достатній відстані.

- Ритуальній службі виділити окреме місце для поховання померлих від коронавірусу і провести всі необхідні протиепідемічні заходи.

"Прошу поліцію, нацгвардію, інспекцію краще патрулювати. Візуально має бути страшно, щоб до людей дійшло. Інакше не подіє. Вчорашній випадок з візовим центром це показав. Окрім того, через гарну погоду багато хто вчора гуляв. Та жінка, яка померла, мала дуже багато контактів, як і її чоловік. Тож зараз поліція відпрацьовує всі котакти", - сказав мер.

На завершення Марцінків наголосив всім службам, що найближчими днями ускладнюється погода. Тож комунальникам потрібно підготуватися. Окрім того, за словами мера така погода сприяє збільшенню захворюваності.
Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.