06 Березня 2018    джерело:     розділ: Всі новини
Прикарпатця, який майже 10 років грабував банківські установи, засудили до 8 років в'язниці

У понеділок, 5 березня 2018 року, завдяки підтриманню державного обвинувачення прокуратурою міста Києва до 8 років позбавлення волі засуджено 50-річного уродженця Івано-Франківщини, який тривалий час грабував фінансові установи у Києві та інших регіонах України.

Прокурором у судовому засіданні доведено причетність зловмисника до скоєння 24 злочинів, скоєних ним з 2008 року, а саме 22 розбійних нападів на банківські установи з метою заволодіння грошовими коштами та 2 злочинів, пов’язаних з незаконним поводженням із бойовими припасами, інформує прес-служба прокуратури.

Загальний розмір шкоди, заподіяної банківським установам, складає понад 2 млн гривень.

Вироком Голосіївського районного суду м. Києва чоловіка визнано винним за ч. ч. 3, 4 ст. 187 (розбій, вчинений у великих та особливо великих розмірах, поєднаний з проникненням у приміщення), ч. 1 ст. 263 (незаконне придбання та зберігання боєприпасів), ч. 1 ст. 263-1 (незаконне виготовлення боєприпасів) КК України та засуджено до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, у ЗМІ  Владислава Іваницького називали «Шоколадним Робін Гудом». Проте сам чоловік зізнався, що солодкого не їсть.

Загалом 50-річний чоловік пограбував близько 30 банків. Як правило, грабіжник ретельно готував свої злочини, вибирав відділення банків без серйозної охорони, не користувався мобільним телефоном, приховував своє обличчя за допомогою капелюха і окулярів. Під час пограбувань він поводився чемно, не кричав, ні разу не застосовував свій пістолет, а також залишав касирам в банках шоколад або цукерки.

Приходив до банків, як звичайний клієнт. Він спокійно витягав пістолет і ввічливо просив віддати гроші. Як справу зроблено - зникав. Лишаючи, як компенсацію за шок, солодкий сюрприз.
Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.