05 Березня 2018    джерело:     розділ: Суспільство
У Ямниці оголосили конкурс на створення герба і прапора для об’єднаної громади

Виконком Ямницької сільської ради ОТГ оголосив конкурс на створення офіційної символіки об’єднаної територіальної громади.

"Метою конкурсу є визначення найкращих науково обґрунтованих засад і варіантів художніх вирішень герба та прапора Ямницької сільської  ради ОТГ для його остаточного затвердження сільською радою", – йдеться на сайті Ямницької ОТГ.

Подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт  триває з 01.03.2018 р. до 30.04.2018 р.

У конкурсі можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи. Призовий фонд 5000 грн.

Ескізи герба та прапора Ямницької сільської ради повинні бути виконані на аркуші паперу формату А4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі і комп’ютерна графіка.

Ескіз герба повинен відображати характерні особливості населених пунктів, які належать до об’єднаної громади, містити малюнки або знаки, що здатні передати унікальність та ідентифікувати села Ямницю, Павлівку, Тязів та Сілець серед інших населених пунктів.

На ескізі прапора має бути розміщений герб без щита або його елементи, інші символи. Співвідношення сторін прапора має становити 2:3.

Конкурсні проекти герба та прапора Ямницької сільської ради ОТГ подаються до 30 квітня 2018 року за адресою: вул. Галицька, 26, с. Ямниця, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл. Телефон для довідок 53-2-86.

 
Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.