01 Березня 2018    джерело:     розділ: Суспільство
На Прикарпатті відбудеться унікальна психологічна програма для родин АТО – з дітьми

У реколекційному домі отців-редемптористів у м. Яремче проведуть сеанс унікальної психолоігчної програми для родин з досвідом війни – тата, мами і дітей.

З 5 по 17 березня в м. Яремче відбудеться психологічна програма для родин учасників АТО, котрі після пережитого бойового досвіду вчаться заново знайомити себе іншого одне з одним. Адже на війну не пішов сам один батько/син/донька. З ним/нею "воювала" вся сім’я і повернутися до мирного життя вони мають разом, пояснюють організатори програми.

Проект "Родинна Реабілітація учасників АТО" оселиться на цей час у реколекційному-відпочинковому домі отців-редемптористів імені Андрея Шептицького села Ямна.

Це авторська психоедукаційна програма для сімей разом з дітками, розроблена за підтримки канадських психологів, що використовують методологію групової терапії за принципом "рівний рівному". Організатор - Міжнародна асоціація підтримки України.

20 родин з дітьми – з Харківщини, Кіровоградщини, Дніпропетровська, Полтави, Волині та Івано-Франківська – отримали змогу майже на два тижні змінити середовище, де затягнулись невирішені питання. В іншій та безпечній обстановці вони зможуть відпочити, з ними працюватимуть психологи, волонтери-аніматори, військові капелани. 

За останні два роки у подібному проекті уже взяли участь майже 600 осіб, і майже у всіх родинах є щасливе закінчення: пари вчаться слухати і розуміти одне одного, прийняти нові погляди, жити в гармонії. 

Участь у навчаннях для родин є безкоштовною. 

Детальна інформація: Тарас Дурбак, 050 330 17 44; Марія Берізко, 099 007 39 24.

 
Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.