09 Лютого 2018    джерело:     розділ: Всі новини
Громади Прикарпаття змагатимуться на конкурсі проектів та програм з іншими областями

Організатором конкурсу є Асоціація органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна”.

Учасниками конкурсу є органи місцевого самоврядування та інститути громадянського суспільства Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей. Крім цього, учасниками конкурсу можуть бути спільні проекти декількох органів місцевого самоврядування цих областей, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

За словами заступника голови обласної ради Василя Гладія, участь у спільних проектах не обмежує право органу місцевого самоврядування або інститутів громадянського суспільства подати окремий проект до участі у конкурсі.

Серед основних пріоритетів конкурсу цього року:

  • транскордонне співробітництво (у випадку подання проектів у вказаному пріоритеті обов’язковою вимогою є наявність закордонного партнера); 
  • популяризація історико-культурної спадщини;
  • збереження природної спадщини;
  • розвиток інформаційно-комунікаційних технологій

"Наші переможці отримають співфінансування з обласного бюджету. Ми будемо приймати співучасть у даному конкурсі відповідно до кількості проектів-переможців з області. Це початковий етап до міжнародного конкурсу", - зауважив Гладій. 

Максимальний розмір співфінансування кожного проекту з обласного бюджету становить 250000 грн. Мінімальний розмір власного внеску становить 50000 грн., можливий нефінансовий власний внесок.




Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.