07 Лютого 2018    джерело:     розділ: Всі новини
У Франківську на продаж виставлять близько 2 га землі

Управління земельних відносин департаменту комунальних ресурсів міської ради на своєму сайті виставило список земельних ділянок, що формуються та будуть виставлені на земельні торги.
 
 

Всього підготовлено шість пропозицій на продаж, пише Побудовано в ІФ.

 

З них два лота будуть найближчим часом виставлені на торги.  Вже готова до продажу земельна ділянка площею 0,085 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що розташована поруч будинку №15 по вул. Симоненка.

 

Також одним лотом виставлені одразу три земельні ділянки на Калуському шосе. Їх загальна площа становить 1,0721 га. Дві з них призначені під будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Ще одна - під будівництво та обслуговування інших будівель громадської забудови.

 

 

Окрім цього, ще чотири ділянки наразі формуються як лоти:

  • по вул. Гетьмана Сагайдачного, 78-Д, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі;
  • по вул. Макуха ,41а, для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення, площею 0.1245 га;
  • по вул. Набережна (поруч "автодрому"), для будівництва та обслуговування об'єктів фізичної культури і спорту, площею 0.4794 га ;
  • ділянка по вул. Коновальця, 229а (навпроти арматурного заводу), для будівництва та обслуговування торгових приміщень, площею 0.018 га.Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.