07 Лютого 2018    джерело:     розділ: Всі новини
Тендер на купівлю 30-ти автобусів для "Електроавтотрансу" оголосили в мерії

Після низки довготривалих погоджувальних процедур, оголосили тендер на закупівлю 30-ти 12-метрових низькопідлогових автобусів для КП "Електроавтотранс" ІФ.

Нагадаємо, транспорт Івано-Франківськ купує в межах договору з ЄБРР "Оновлення тролейбусного парку", який підписали ще минулого року. Електронні закупівлі оголошено за двома пакетами: 24 одиниці транспорту і 6 одиниць - відповідно до джерела фінансування (кредитні та грантові кошти). Розкриття тендеру відбудеться 6 квітня. Переможець зобов'язується доставити тролейбуси в Івано-Франківськ не пізніше, ніж через 3 місяці після сплати авансу.

"Місто стало ще на крок ближче до реалізації амбітного задуму: сучасного та комфортного комунального транспорту, який зможе скласти повноцінну конкуренцію приватним перевізникам. Тролейбуси - це зручний, вигідний, соціально виправданий та екологічно чистий транспорт, якому відведене чи не головне місце у майбутньому нашого міста. Ми над цим працюємо", - написав в мережі міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.
Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.