06 Лютого 2018    джерело:     розділ: Всі новини
Кухарі франківських шкіл змагатимуться за нову техніку для їдалень

В Івано-Франківську проведуть конкурс професійної майстерності серед кухарів, котрі працюють на харчоблоках їдалень закладів загальної середньої освіти.

Про це 5 лютого на нараді з питань організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти повідомила головний спеціаліст департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Світлана Бойчук, пише курс.

"Мета конкурсу: найперше – хочемо популяризувати професію кухаря, друге – хочемо підняти престиж цієї професії, а третє – переможці цього конкурсу отримають кошти на покращення матеріально-технічної бази шкільних їдалень. Тобто буде закуплено якусь сучасну техніку, яка полегшить їм працю", – повідомила Бойчук.

Також для популяризації професії кухаря в Івано-Франківську серед учнів старших класів проведуть турнір "Шкільна кулінарна ліга".

"Цей турнір ми будемо проводити з Івано-Франківським коледжем ресторанного сервісу і туризму. Ведуться переговори, щоб діти, які стануть переможцями, мали би якісь пільги при вступі до цього закладу", – підсумувала Світлана Бойчук.

 
Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.