03 Січня 2018    джерело:     розділ: Всі новини
У Калуші візьмуться за Інтернет-провайдерів

29 грудня міський голова Калуша Ігор Матвійчук видав розпорядження про створення робочої групи з питань розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв'язку, іншого слабкострумового обладнання в житлових будинках та інших об’єктах комунальної власності у місті Калуші.

 

Раніше про проблеми, пов’язані з діяльністю Інтернет-провайдерів, неодноразово йшлося на сесії Калуської міської ради. Депутати зокрема, констатували випадки пошкодження стін та інших конструктивних елементів будинків внаслідок їх використання для прокладання телекомунікаційних мереж (отвори, замокання стін тощо). Крім того йшлося і про упорядкування оплати за використання елементів будинків, інформують "Вікна".

 

Завдання робочої групи полягатиме у розробці проекту Положення про розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв'язку, іншого слабкострумового обладнання в житлових будинках та інших об’єктах комунальної власності, яке згодом винесуть на розгляд міської ради.

 

Раніше повідомлялося, що голова ОСББ "Січове 15" Ярослав Косар хоче добитися, щоб провайдери не лише платили орендну плату, а і навели лад зі своїм обладнанням. Адже верхні поверхи будинку регулярно замокають. Мешканці кажуть, що саме завдяки посильній «допомозі» провайдерів.
Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.