28 Грудня 2017    джерело:     розділ: Всі новини
Під час новорічних свят на Прикарпатті правопорядок забезпечуватимуть майже тисяча правоохоронців

Правоохоронці Івано-Франківщини розпочали проведення заходів, щоб забезпечити публічну безпеку в області у цей період, і готові й надалі докладати зусиль, щоб не допустити прикрих випадків під час святкувань прикарпатців та гостей краю.

Працівники поліції налагодили взаємодію з представниками органів влади, інших правоохоронних структур, керівниками релігійних громад та громадських формувань, щоб попереджати та оперативно реагувати на виниклі правопорушення. Також узгоджено розташування сил та засобів поліції для найефективнішого їх використання у святкові дні.

Загалом на охорону публічного порядку буде залучено понад 800 працівників прикарпатської поліції.

Крім того, до патрулювань залучать військовослужбовців Національної гвардії та близько 100 представників громадських організацій та формувань області, а саме: КП "Муніципальна варта", ГО "Калуська варта", ГО "Самооборона", Національний корпус, охоронна фірма "Щит", МВПО Коломия-центр та інші.

Для невідкладного і належного реагування на повідомлення та звернення громадян про вчинення правопорушень в області у святкові дні працюватимуть 35 посилених слідчо-оперативних груп поліцейських.

Нагляд за дорожнім рухом на автошляхах Прикарпаття здійснюватимуть 47 автопатрулів.

Також передбачено залучення двох вибухотехнічних груп.
Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.