08 Листопада 2017    джерело:     розділ: Всі новини
У модернізовану котельню на Тролейбусній почали завозити біопаливо

Перші десятки кубометрів деревинної тріски почав приймати склад паливної сировини, що у модернізованій котельні на вулиці Тролейбусна, 40а.

 

Перші самоскиди DAF розвантажилися на складі. Екскаватор-навантажувач засипає направляючі по яких деревинна сировина буде поступати на транспортер, що подаватиме її до топки котла.

 

Але поки що відбувається накопичення сировини на складі. Після того, як тут буде зосереджено 500 кубометрів деревинної тріски, литовські спеціалісти розпочнуть гарячу сушку топки котла. Вона триватиме 16 годин. За цей час буде спалено 400 л дизпалива, аби ретельно висушити стінки топки і підготувати її до подальшої роботи. Лише після цього відбудеться перший гарячий старт новітньої котельні потужністю 4 МВт, що працюватиме на біосировині.

 

А поки що на котельні фахівці «ENERSTENA» завершують відпрацювання всіх систем керування процесом новітньої котельні. Це, так би мовити, іде відпрацювання «холодного запуску» всіх агрегатів і систем обладнання.

 

Модернізація котельні на Тролейбусній здійснюється на кредитні кошти ЄБРР та грандові кошти Шведської Агенції Міжнародного Розвитку (SIDA) і стане впевненим кроком на шляху зменшення енергетичної залежності нашого підприємства від високовартісного імпортного газу. Модернізована котельня буде окрім тепла забезпечувати споживачів мікрорайону «Пасічна» ще й гарячою водою.
Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.