07 Листопада 2017    джерело:     розділ: Всі новини
Прикарпатка Христина Юшкевич більше не очолює Держлісагентство

Як повідомили очільниця ДЛА на своїй сторінці у Фейсбук, вона подала заяву на звільнення, пише Фіртка.

"Період роботи в лісовій галузі був не простим, але дуже цікавим. Багато речей вдалося зробити. Багато чого ще не реалізувалося.

Так, в лісовому господарстві є зловживання, але в більшості в галузі працюють відкриті та щирі люди. Це надзвичайно велика праця – садити та доглядати сотні гектарів лісу. Як жінка і мати впевнена, що ті, хто дають життя – мають велике серце. Всім лісівникам висловлюю щиру підтримку і повагу.

Велика вдячність моїм батькам і сім’ї, які протягом цього часу мною гордилися і підтримували", - написала Христина Юшкевич.

Нагадаємо, уродженка села Ямниця, що поблизу Івано-Франківська, Христина Юшкевич з червня 2016 року тимчасово виконувала обов'язки голови Держлісагентства, 26 квітня цього року була призначена головою агенства з випробувальним терміном 1 місяць.

Христина Юшкевич обіцяла реформи в лісовій галузі, зокрема, відкриті і прозорі конкурси на керівні посади. Втім, конкурс на посаду голови управління лісового і мисливського господарства в Івано-Франківській області був скасований нацдержслужбою за численні порушення, його результати також оскаржуються в суді.
Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.