18 Січня 2016    джерело:     розділ: Кадр дня
Прикарпатський монах у Закерничному 20 років творить дива, допомагаючи людям

Отець Василь Коваль живе у селі Закерничному Рожнятівського району, що на Івано-Франківщині.
 
61-річний отець Василь Коваль допомагає людям уже понад 20 років. З благословення Церкви та дозволу єпископа.
 
"Почалося усе з простих молитов, – розповідає отець Василь. – Люди приходили, просили помолитися й вичитати молитви за здоров’я чи інші потреби. Згодом приїздили та дякували, розповідали іншим про чудесні зцілення, приїздили й одержимі. Але Бог не лікує хвороби, а зцілює душу. Мене знають не лише в області, приїжджають за зціленням навіть зі Східної України. У день приймаю до 80 людей", – розповідає священик.
 
Як пише Прес-центр, отець Василь Коваль живе у прикарпатському селі Закерничному Рожнятівського району. 
 
"У радянські часи не було куди податися, все було підпільно, але я зустрічався та спілкувався з багатьма священиками. Вони і переконали мене піти вчитися у духовну семінарію, – каже отець. – Закінчив духовну семінарію в Івано-Франківську".
 

А тепер,окрім приходу в Закерничному, отець Василь Коваль є ігуменом монастиря, який відновив разом зі своїми братами-монахами у цьому ж селі на Божій Горі.

"Це Святопокровський монастир, який існував ще у XIII столітті, – розповідає отець Василь. – Його кілька разів руйнували, а у XVII столітті закрили повністю. От коли я став тут священиком, то вирішив його відновити. Роботи усі вів на кошти від пожертв, які мені люди давали за зцілення. Взагалі я за це грошей не беру, але люди самі залишають пожертви".

Отець Василь зізнається, що іноді хворих до нього направляють і лікарі, коли бачать, що медицина безсила.

"А дехто приїздить з цікавості, але коли бачать, що Господь допомагає, починають більше утверджуватися у своїй вірі. А я тішуся з того. Їм не я допомагаю, а Господь", – говорить отець.
Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.