21 Вересня 2015    джерело:     розділ: Кадр дня
У Коломиї представили виставку, присвячену пам'яті настоятеля УПЦ КП Митрополита Володимира (фото)

 

 

Виставку, присвячену пам'яті настоятеля УПЦ КП Митрополита Володимира (Романюка), представлено у Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського.

Тут зібрано експонати із колекції музею-садиби Патріарха Володимира, що знаходиться в його рідному селі Хімчин Косівського району, інформують в ІФ ОДА.

Відвідувачі музею зможуть оглянути елементи архієрейського облачення, патріарший жезл, Новий Завіт 1899 року видання з особистим автографом патріарха, ікону, листи із заслання до родини, численні фото, книги, документи, матеріали преси.

Складовою частиною експозиції виставки є добірка творів косівських митців, які працюють як в жанрі сучасного, так і традиційного сакрального мистецтва. Зокрема, є 38 творів Мирослава Радиша, в яких автор розкриває нову філософію бачення художнього різьблення в сакральному мистецтві.

На виставці різьбяр представив напрестольні та ручні хрести, тарілки, підсвічники-трійці, декоративні пласти та оригінальні полички для писанок. До огляду також пропонується 8 унікальних творів майстра художньої мініатюрної вишивки Валерія Малиновського та 6 ікон молодого митця Дмитра Приймака.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.