24 Грудня 2014    джерело:     розділ: Кадр дня
В Івано-Франківську вшанували пам'ять Вячеслава Чорновола (фото)

Сьогодні виповнилось би 77 років з дня народження відомого українського політика, повідника українського національно-демократичного руху в 1980-1990- рр. Вячеслава Чорновола.

Вже понад 15 років великого українця немає серед живих.

Іванофранківці вшанували пам'ять Вячеслава Чорновола віче та поклали квіти до його погруддя. Однодумці переконують, що  погляди Чорновола, сьогодні як ніколи раніше, актуальні для України. Відтак, закликають об'єднуватися навколо його ідей і разом боронити Україну, пише Фіртка.

"Чим далі проходить час, тим більше видно чим Чорновіл був для України і чим Україна була для нього. Народжений на Черкащині, він став головним борцем проти комуністичного режиму, патріотом на західній Україні. Він вмів об'єднувати всю Україну. Це, напевно, те, що ми тільки тепер починаємо розуміти. Чорновіл бачив Україну цілісною, єдиною, багатонаціональною, антисовецкою, незалежною. Нам потрібно зараз якомога більше в нього вчитися. Взяти те, чого ще не розуміли, об'єднатися навколо його ідей і разом гнати ворога. Чорновіл - це не наше вчора, це наше сьогодні і наше завтра. ", - зазначив голова Івано-Франківської крайової організації НРУ Ігор Шумега.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.