06 Лютого 2014    джерело:     розділ: Кадр дня
Івано-Франківськ визнано найблагополучнішим містом України

http://www.gromada.lviv.ua/gfx/news/ratusha_1.jpgДержавна служба статистики вважає найбільш благополучним містом Івано-Франківськ, а неблагополучними регіонами України Крим і Севастополь.

За даними статистики, п’ятьма найнебезпечнішими і найменш неблагополучними стали регіони півдня та сходу України. У цю п’ятірку також потрапив Київ. Так, п’ятим із кінця і на 23 -му місці виявилося Запоріжжя, на 24 -му — Київ, на 25-му — Кіровоград, 26-м став Крим.

Найнебезпечнішим визнаний Севастополь — у місті високі показники боргів по зарплаті, злочинності ДТП, алкоголізму, наркоманії та психозах, повідомляють ”Новости Крыма”.

За співвідношенням всіх даних найблагополучнішим визнаний Івано-Франківськ.

У цілому виявилося, що перші місця рейтингу зайняті саме західними областями України: Івано -Франківськ (1-е місце), Чернівці (2-е), Рівне (3-е), Ужгород (4-е), Тернопіль (5-е). Дані регіони мають найкращі показники за криміногенною та соціальною статистикою.

Так , в Івано- Франківську — найменше злочинності, Закарпаття може похвалитися стійкістю шлюбів, а у Тернополі найменше дітей, народжених поза шлюбом. Також на Заході країни найменше хворих на психічні розлади, наркоманів і пияків.

Для складання рейтингу використовувалися такі критерії: рівень злочинності, чисельність тяжких злочинів і самогубств, кількість хворих на відкриту й активну форму туберкульозу, кількість психічних розладів, поширеність алкоголізму і наркоманії, рівень безробіття населення, кількість ДТП, борги із заробітної плати, співвідношення шлюбів та розлучень, кількість дітей, народжених поза шлюбом.
Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.