03 Лютого 2014    джерело:     розділ: Кадр дня
Іванофранківці виготовили 10-кілограмові щити, щоби захищатися від "Беркута"

http://cs413518.vk.me/v413518767/8c30/R77WH9VhXgo.jpg

10-кілограмовий щит із дерева виготовили місцеві підприємці для оборони Івано-Франківського Майдану. Щит зробили для захисту від можливих провокацій та атак із боку силовиків.

Хлопці, які біля нього чергують, жодних коментарів із цього приводу не дають. Однак поза камерою кажуть, що таких щитів багато, і зберігаються вони у сховищі.

Майданівці кажуть ТВі, що їх відстежують правоохоронці. Майже всі обличчя мітингувальників закриті масками або пов’язками. Людей у держбудівлі та всередині – доволі багато. При вході усіх ретельно перевіряють. Кажуть, учора вночі коридорами гуляв озброєний чоловік. Його впіймали і вилучили газовий пістолет. На поверхах чергують коменданти, медична служба, працює їдальня.

Активісти стверджують, що державні службовці свої обов’язки виконують і на роботу приходять. Виняток – для губернатора і його прес-служби, яка каже, що Василь Чуднов свої повноваження здійснює у телефонному режимі.Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.