30 Листопада 2013    джерело:     розділ: Кадр дня
Помста: лідера івано-франківського євромайдану жорстоко побили "тітушки"

Вночі з 29 на 30 листопада приблизно о 3 ночі жорстоко побили одного із лідерів франківського Євромайдану Максима Кицюка.

Як розповідає свідок Анатолій, вони з друзями сиділи у «Chicken Hut», що знаходиться по вулиці Бельведерській. Потім Максим попросив його провести до хостелу «Феномен» (вул. Південний бульвар), де мешкав під час сесії (студент-заочник четвертого курсу Прикарпатського університету).

«Йдемо по Південному Бульвару і нас кличуть, просять прикурити, - каже Анатолій, - їх було троє спортивної тілобудови. Макс витягнув запальничку і пішов у їх бук. Вони накинулися на нього, я почав його відбороняти. Двоє його повалили, потім – повалили мене".

Один не давав встати Анатолію, двоє інших били Макса. Далі, розповідає, почали кричати перехожі, які й налякали зловмисників. Поруч завелася червона лада, вони сіли в машину і попрямували у бік Максима. Анатолій відтягнув хлопця в бік, щоб не наїхали.

Перехожі викликали міліцію і швидку. Кицюка забрали в лікарню. Там встановили глибокі порізи на ногах, і припустили що може бути черепно-мозкова травма. В лікарню прибули слідчі. Звідти вони попрямували на місце події – поруч із будинком по вулиці Південний Бульвар, 29.

Присутні журналісти почали заважати працівникам міліції працювати… Вимагали вимкнути камеру. По реакції міліції видно: у те, що побиття пов’язане з політикою вони не вірять.Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.