29 Жовтня 2013    джерело:     розділ: Кадр дня
У Франківську Євросоюзу сказали "YES" (фото)

В центрі Івано-Франківська активісти "Молодих регіонів" провели флеш-моб «YES ЄС».

Учасники акції стартували із вулиці Грушевського. Близько сотні активістів разом із символікою й плакатами, на яких були написані гасла «YES ЄС», «Молодь – за європейське майбутнє України!», «Євро інтеграції – так!», «Україні – європейські стандарти життя!», «Молодь обирає ЄС», пройшлися центральними вулицями обласного центру.

На Вічевому майдані учасники флеш-мобу вишукувалися півколом й, проголосивши гасла на підтримку європейського курсу країни, з’єднали два прапори – України та ЄС – на знак прагнення нашої держави до євроінтеграції.

За словами учасників акції, вони зібралися, щоб разом продемонструвати свою підтримку євроінтеграційного курсу України і допомогти мешканцям міста отримати більше інформації про ті переваги, які отримає Україна завдяки підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

«Незважаючи на те, що сьогодні жителів Західної України, на відміну від Східної, агітувати щодо ЄС не потрібно, все ж рівень обізнаності наших краян щодо цієї структури в загальному не досить високий. І це можуть використати, точніше вже використовують, противники євроінтеграції, наприклад, члени такої організації як Український вибір. Їхні білборди із застереженням, а також різноманітні матеріали антиєвроінтеграційного спрямування сьогодні широко розповсюджуються серед громадськості. Всі ці заходи мають привернути увагу українців до процесу євроінтеграції та збільшити їх обізнаність щодо цього», - зазначив голова Івано-Франківської обласної організації ПР Василь Чуднов.

 

 

http://regions.if.ua/images/DSC_0374.JPG

 

http://regions.if.ua/images/DSC_0379.JPG

 

http://regions.if.ua/images/DSC_0383.JPG
Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.