08 Жовтня 2013    джерело:     розділ: Кадр дня
Наступного тижня на Прикарпатті пройде ралі "Трембіта 2013"

http://www.gk-press.if.ua/sites/default/files/2009/gk19/24-2.jpg18-19 жовтня у Івано-Франківській області відбудеться фінальний етап чемпіонату України з ралі, міжнародне ралі «Трембіта 2013» .

«Трембіта» стане третьою гонкою, яка цього роду завітає до Карпатського регіону - унікальна природна специфіка карпатських доріг дозволяє проводити тут змагання найвищої спортивної цінності. Складність траси та її неповторний рельєф - сильні сторони ралі «Трембіта».

Спецділянки (цього року їх заплановано шість, загальна дистанція 111,56 км ) розташовані в Коломийському, Снятинському, Верховинському та Косівському районах області.

Ралі «Трембіта» стане ареною боротьби за титул абсолютного чемпіона України 2013 року. За підсумками чотирьох попередніх етапів рівні шанси на перемогу мають два найсильніших гонщика країни: Валерій Горбань, бронзовий призер Чемпіонату світу з ралі 2012 року, і п'ятикратний чемпіон України Олександр Салюк.

Не менш драматично складається боротьба і в повноприводному класі 3. Тут на перемогу претендують одесити Юрій Кочмар і Віталій Пушкар, а також харківський гонщик Антон Кузьменко. Конкуренцію між ними лише розпалює той факт, що всі вони виступають на рівнозначної техніці і володіють чималим спортивним потенціалом і досвідом, аби зійти на подіум цього сезону.

Програма ралі «Трембіта» складається з двох днів: у п'ятницю у Коломиї відбудеться офіційна церемонія відкриття гонки, а вся бойова дистанція запланована на суботу.

Увечері суботи в Коломиї автомобілі проїдуть через офіційний фінішний подіум.

 
Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.