25 Вересня 2013    джерело:     розділ: Кадр дня
Олександр Вілкул відкрив в Івано-Франківську нові очисні споруди (фото)

«Урядом проводиться системна робота щодо залучення коштів міжнародних фінансових організацій для реалізації проектів з модернізації ЖКГ. У 14 містах України наразі реалізується проект Світового банку «Розвиток міської інфраструктури». Вартість проекту - 140 млн дол США. Сьогодні ми запустили пусковий комплекс станції аерації для очистки води (механічної та біологічної) у Івано-Франківську. Це вирішить екологічну проблему - очищення стічних вод міста Івано-Франківськ перед їх скидом в річку Бистриця в районі села Ямниця», - сказав Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул під час наради щодо реалізації в Україні проектів Світового банку.

Світовий банк є джерелом фінансування даного проекту за програмою «Розвиток міської інфраструктури в Україні». Загальна вартість цього проекту становить майже 11 млн доларів США.

В Івано-Франківську, на станції аерації, встановлено нову сучасну установку для очищення води, лабораторне обладнання для пошуку витоків та хімічного аналізу рідин. На черзі другий етап проекту - будівництво лінії утилізації мулу із видобутком біогазу.

 

http://www.if.gov.ua/include/img/m_DSC_3163%20(1).jpg

 

http://www.if.gov.ua/include/img/m_DSC_3211%20(1).jpg

 http://www.if.gov.ua/include/img/m_DSC_3172%20(1).jpg

 

http://www.if.gov.ua/include/img/m_DSC_3307.jpg

 

http://www.if.gov.ua/include/img/m_DSC_3130%20(1).jpg
Використання матеріалів лише за умови посилання на ifPortal.net та узгодження з редакцією.