ifPortal.net - інформаційна агенція
Інформаційно - консультаційний центр ПАТ «Прикарпаттяобленерго»
Фотоальбом
Програма
Програма "Доступне житло"(2011)


Загрузка...

Фільми

Загрузка...


Прикарпатець за напад на директора відділення банку отримав вирок

04.12.2020
13:08
Всі новини

Коломийський міськрайонний суд виніс вирок щодо жителя Коломийщини, який вчинив дебош у відділенні банку та побив керівника відділення.

23 грудня 2019, близько 09.30 год, обвинувачений зайшов у приміщення Коломийського відділення банку № 92 АТ «Таскомбанк», почав нецензурно висловлюватися та погрожувати застосуванням фізичного насильства в адресу директора відділення банку. Грубо порушуючи громадський порядок та проявляючи явну неповагу до встановлених у суспільстві правил поведінки, він кулаками своїх рук завдав декілька ударів в ділянку голови з лівої сторони та в ділянку вушної раковини. Внаслідок хуліганських дій обвинуваченого було тимчасово припинено нормальну діяльність Коломийського відділення банку №92 АТ «Таскомбанк», інформує Галичина.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні злочину визнав частково та пояснив, що в нього склалися неприязні відносини ще за місяць до конфлікту. Причиною стало те, що він деякий час працював за кордоном, а його дружина - у відділенні «Таскомбанк», директором якого є потерпілий. Повернувшись в Україну, перебуваючи вдома, взяв телефон своєї дружини і прочитав її переписку з директором банківського відділення, зі змісту якої йому стало зрозуміло, що вони на роботі вживають коньяк. З цієї причини між ними виникла сварка, оскільки це його обурило і розізлило. Згодом, через кілька днів, почув від дружини запах алкоголю, коли вона повернулася з роботи. Вирішив зателефонувати до потерпілого і з`ясувати, чому вони на роботі вживають алкоголь. На що той заперечив, а щодо переписки сказав, що він як керівник має право писати все що хоче.

Згодом, в грудні 2019 року, відбулося святкування новорічного корпоративу банківського відділення. Він був проти, щоб його дружина йшла на святкування, оскільки в той час була хвора їхня дитина. Однак дружина сказала йому, що директор категорично зобов’язав всіх бути присутніми на святі. На наступний день після корпоративу він побачив в соціальній мережі фотографії із святкування, де потерпілий обіймає його дружину. Тоді він пішов до відділення, зайшов всередину і запитав у потерпілого, чому він викладає такі фото у соціальні мережі. Після цього завдав удар в голову і попередив, щоб більше жодних переписок з його дружиною не було, і не викладали фото. У вчиненому розкаюється, цивільний позов визнав частково.

Потерпілий повідомив, що він знаходився у банку. В цей час до відділення увірвався обвинувачений і з нецензурною лайкою накинувся на нього і наніс серію ударів по голові. Клієнт, який перебував у той час у відділенні відтягнув обвинуваченого від нього. Після цього обвинувачений почав кричати з нецензурною лайкою до своєї дружини, щоб вона забиралася додому. Після цього втік з відділення, а вони викликали поліцію. Під час конфлікту у відділенні перебували крім нього ще три співробітниці і один клієнт. Внаслідок таких дій обвинуваченого відділення припинило роботу на цілий день.

Одна зі свідків повідомила, що обвинувачений кричав, що не дозволить виставляти фото з корпоративу, погрожував керуючому зробити його інвалідом.

Показання потерпілого та свідків суд визнає достовірними доказами, оскільки вони узгоджуються між собою та об"єктивно підтверджуються дослідженими документами в справі.

Суддя вирішив, що обстановка й обставини подій, динаміка їх розвитку й об`єктивні ознаки насильницької поведінки обвинуваченого свідчать про те, що вона була зумовлена особистою неприязню до потерпілого, яка виникла через прагнення помститися йому, а не бажанням протиставити себе суспільству і продемонструвати зневагу до загальноприйнятих норм і правил поведінки.

У діянні обвинуваченого він побачив ознаки складу злочину, передбаченого ст. 125 ч. 1 КК України, оскільки він завдав потерпілому умисне легке тілесне ушкодження.

Обставин, що пом`якшують обвинувачення судом не встановлено.

Обставин, що обтяжують покарання судом не встановлено.

При визначенні міри покарання суд враховує наявність у обвинуваченого на утриманні двох малолітніх дітей, те що він раніше не судимий, його молодий вік.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні злочину передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України та призначив йому покарання у виді громадських робіт на строк 120 (сто двадцять) годин.

Також на користь потерпілого суд стягнув з обвинуваченого на користь потерпілого 5000 (п`ять тисяч) гривень моральної шкоди, 542 (п`ятсот сорок дві) гривні матеріальної шкоди та 6000 (шість тисяч) гривень витрат на правову допомогу.

Вирок виніс суддя В.Васильковський.Версія для друку

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:
Всі поля є обовязковими до заповнення
Ваше ім'я:
Контакт (в коментарях не відображається)
Повідомлення (максимальна довжина 1000 знаків.):
Введіть цифри з картинки ліворуч:


123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Січень '21

Погода в інших містах
Готівкові курси валют
USD
EUR
куп.
7,93
10,97
прод.
7,97
11,14
Станом на 14.10.2010
Чи залишаєте Ви текти воду, коли миєте руки, чистите зуби або голитесь?
Так
Ні
Про необхідність економії води не думаю

Новини RedTram

Завантаження ...

Завантаження