ifPortal.net - інформаційна агенція
Інформаційно - консультаційний центр ПАТ «Прикарпаттяобленерго»
Фотоальбом
Новорічно-різдвяні ярмарки в Івано-Франківськ
Новорічно-різдвяні ярмарки в Івано-Франківськ


Загрузка...

Фільми

Загрузка...


Померла викладачка Прикарпатського університету Людмила Макарова

14.12.2017
14:43
Суспільство

14 грудня 2017 року на 61-му році життя померла кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогічної та вікової психології філософського факультету, голова профбюро філософського факультету Людмила Макарова.

Про це повідомляє прес-служба Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Ректорат Прикарпатського національного університету, профспілковий комітет, колектив філософського факультету висловлюють щирі співчуття рідним і близьким покійної. Нехай наші співчуття допоможуть Вам пережити біль непоправної втрати.

Панахида відбудеться 14 грудня 2017 року о 17:00 год. в Будинку Скорботи за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Ребета, 3.

Похорон відбудеться 15 грудня 2017 року о 10:00 год. в Будинку Скорботи за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Ребета, 3 (виїзд автобуса з двору університету о 09:30 год.)

Довідково. Макарова Людмила Іванівна народилася 18 липня 1956 року. Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогічної та вікової психології, автор і співавтор близько 70 наукових публікацій у галузі педагогічної психології, педагогіки, педагогічної майстерності, психології здоров'я. У 1978 році з відзнакою закінчила історико-педагогічний факультет Івано-Франківського педінституту. У 1993 році захистила кандидатську дисертацію у Київському Державному педагогічному інституті ім. М. Драгоманова на тему: "Формування у майбутніх вчителів умінь педагогічної діагностики виховного процесу". Після захисту дисертації була переведена з кафедри педагогіки на кафедру соціальної психології, де отримала у 1995 р. наукове звання доцента. У 1996 р. здобула другу вищу освіту за спеціальністю "Психологія" і отримала кваліфікацію "Практичний психолог". З 2000 р. – доцент кафедри педагогічної та вікової психології. У 2005 р. після підвищення кваліфікації у Київському Національному університеті ім. Т. Г. Шевченка на кафедрі соціальної роботи (зав. каф. проф. Ю. М. Швалб) отримала кваліфікацію "Викладач навчальних тренінгів".

У різні роки викладала курси соціальної психології, методики виховної роботи, педагогіки, екологічної психології, спецкурси для студентів різних факультетів університету, курси "Вікова психологія", "Педагогічна психологія", "Психологічна служба в Україні", "Практика психодіагностики і психокорекції у сфері освіти", "Ортобіоз особистості". Була керівником практики студентів і магістрантів спеціальності "Психологія" філософського факультету. Вела активну викладацьку, наукову, науково-методичну роботу. Впроваджувала тренінгові технології у практику проведення занять зі студентами-психологами. Навчально-виховну роботу спрямовувала на розвиток у студентів професійного мислення, гуманістичної спрямованості, соціальної активності і прагнення до особистісного зростання.

Макарова Л. І. вела активну громадську роботу. Була членом профкому викладачів та працівників університету, головою профспілкової організації філософського факультету, членом Вченої ради філософського факультету, членом Шевченківського наукового товариства, факультетським керівником практики.

 Версія для друку

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:
Всі поля є обовязковими до заповнення
Ваше ім'я:
Контакт (в коментарях не відображається)
Повідомлення (максимальна довжина 1000 знаків.):
Введіть цифри з картинки ліворуч:


123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Січень '19

Погода в інших містах
Готівкові курси валют
USD
EUR
куп.
7,93
10,97
прод.
7,97
11,14
Станом на 14.10.2010
Чи залишаєте Ви текти воду, коли миєте руки, чистите зуби або голитесь?
Так
Ні
Про необхідність економії води не думаю

Новини RedTram

Завантаження ...

Завантаження