ifPortal.net - інформаційна агенція
Інформаційно - консультаційний центр ПАТ «Прикарпаттяобленерго»
Фотоальбом
Програма
Програма "Доступне житло"(2011)


Загрузка...

Фільми

Загрузка...


Друга освіта: виш чи вебінари?

13.12.2017
14:08
IT CLUSTER Academy
Уже давно не є таємницею, що молоді фахівці та й уже працюючі люди намагаються отримати додаткові навички. Дехто для цього ще раз поступає до університету, інші займаються самоосвітою,а дехто обирає навчання на курсах і вебінарах.
Хто і чому здобуває другу вищу освіту?
Перша вища освіта дає базовий багаж знань, але для повноцінного професійного розвитку молодим спеціалістам зазвичай не вистачає практики. Тому студенти і прагнуть заповнити прогалини, ще раз вступаючи до вишів, або ж шукають альтернативні шляхи навчання.
“Здобувають другу освіту не тільки студенти. Зараз серед уже працюючих людей спостерігається тенденція до кардинальної зміни фаху. Зазвичай причиною цього є незадоволеність професією: одним замало коштів, інші втратили цікавість до роботи, треті хочуть повністю змінити все в житті. А хтось знайшов начебто і непогану роботу за фахом, але на тлі освіченої молоді відчуває себе некомфортно”, - говорить керівник IT CLUSTER Academy Тарас Дитко.
Зазвичай, другу вищу освіту люди вибирають, якщо радикально вирішують змінити сферу своєї діяльності і їм необхідні фундаментальні знання в новій області.
Якщо є бажання і сили вдруге пройти абсолютно усі етапи університетського навчання,то можна поступати в будь-який вуз на загальних умовах. Для цього потрібно пройти ще раз ЗНО. Але отримати другу освіту можна значно швидше. Для цього немає необхідності затрачати 5 років свого життя.
Зараз вебінари або ж курси дозволяють здобути необхідні знання на тому ж рівні, але в рази швидше.
Переваги навчання:
- один із найбільш вагомих плюсів - значна економія часу. Навчання зазвичай проводиться протягом декількох місяців, а тривалість одного заняття займає не більше двох годин;
- подання максимального обсягу необхідних знань, які не завжди включені в програму навчання вишів;
- вебінари допомагають отримати додаткову освіту у будь-якій галузі, так і підвищити кваліфікаційний рівень співробітників;
- проводять такі навчання зазвичай кваліфіковані фахівці у своїй галузі, за спинами яких уже є декілька років практики;
- кожен учень отримує можливість психологічної адаптації та підготовки до співбесіди для працевлаштування у новій компанії.
Недоліки такого навчання:
- при невмілому таймменеджменті або недостатній самоорганізації слухач не завершує процес навчання;
- при виборі вебінару слухач не завжди може зорієнтуватись ані в темі, яка йому необхідна, ані у виборі викладача, що нерідко приводить до розчарування у такому виді навчання.
Сподіваємось, що наші висновки допоможуть Вам обрати ту форму навчання, яка найбільш підходитиме саме під Ваш графік і навіть під Ваш характер
Нагадуємо, в IT-CLUSTER Academу триває набір на курс Android.

Дізнатися більше про навчання і курси:
Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Сахарова, буд. 23, каб 20

Тел.: 063 674 12 19

Пошта: ecruitacademyit@gmail.com

Facebook: IT CLUSTER Academy

Довідка:
*IT CLUSTER Academy - спеціалізована академія, заснована ІТ компаніями Івано-Франківська та області для забезпечення ІТ ринку Івано-Франківщини якісним фахівцями галузі.Версія для друку


12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Грудень '18

Погода в інших містах
Готівкові курси валют
USD
EUR
куп.
7,93
10,97
прод.
7,97
11,14
Станом на 14.10.2010
Чи залишаєте Ви текти воду, коли миєте руки, чистите зуби або голитесь?
Так
Ні
Про необхідність економії води не думаю

Новини RedTram

Завантаження ...

Завантаження