ifPortal.net - інформаційна агенція
Інформаційно - консультаційний центр ПАТ «Прикарпаттяобленерго»
Фотоальбом
Різдво в Івано-Франківську(2012 р.)
Різдво в Івано-Франківську(2012 р.)


Загрузка...

Фільми

Загрузка...


Обласний Центр допомоги учасникам АТО має нового керівника

10.11.2017
8:44
Всі новини
В облдержадміністрації за участю голови ОДА Олега Гончарука відбулася нарада з питань роботи центрів допомоги учасникам АТО.

 

Задля вирішення актуальних питань соціальної, медичної та психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції, підтримки їхніх сімей зібралися заступники голови ОДА, керівники профільних департаментів та управлінь, голови райдержадміністрацій, керівники районних центрів допомоги учасникам АТО, представники волонтерських і громадських організацій відповідного спрямування, інформує ІФ ОДА.

 

Голова облдержадміністрації окреслив мету зустрічі, як обмін думками та напрацювання завдань і пропозицій, які дозволять виконати усі зобов’язання влади перед учасниками АТО.

 

«Нині в області у даному напрямку існує ряд проблемних питань, серед котрих забезпечення земельними ділянками та соціальна підтримка учасників АТО, які першочергово треба вирішувати, - зазначив Олег Гончарук. – Усі ці питання є поточними, тому, гадаю, ми врахуємо всі недоліки та в процесі роботи виправимо».

 

В той же час очільник Прикарпаття подякував представникам центрів допомоги учасникам АТО за злагоджену роботу на досягнення результату.

 

Зі свого боку керівник обласного Центру допомоги учасникам АТО, який функціонує при облдержадміністрації, Наталія Сербин відзначила, що за два роки роботи центру вдалося зробити чимало. За її словами, в області діє якісна програма соціального захисту, водночас є проблеми, зумовлені наслідками війни, а їх потрібно вирішувати роками. 

 

На зустрічі також було представлено нового керівника обласного Центру допомоги учасникам АТО Андрія Демиденка, який поділився власним баченням подальшої діяльності центру.Версія для друку

Залишити коментар:

Щоб залишити коментар, заповніть форму нижче:
Всі поля є обовязковими до заповнення
Ваше ім'я:
Контакт (в коментарях не відображається)
Повідомлення (максимальна довжина 1000 знаків.):
Введіть цифри з картинки ліворуч:


12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Грудень '18

Погода в інших містах
Готівкові курси валют
USD
EUR
куп.
7,93
10,97
прод.
7,97
11,14
Станом на 14.10.2010
Чи залишаєте Ви текти воду, коли миєте руки, чистите зуби або голитесь?
Так
Ні
Про необхідність економії води не думаю

Новини RedTram

Завантаження ...

Завантаження